BUDOWA DOMÓW I OBIEKTÓW WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie dla inwestora indywidualnego. Angażuje znaczne środki finansowe, wymaga dokładnego planu i czasu. Wieloletnie doświadczenie w zakresie robót ziemnych i budownictwa, pozwoliło Nam na udoskonalenie, jakości wykonywanych zleceń. WYKONAMY BUDOWĘ DOMU OD A DO Z.


Budujemy:

  • Domy jednorodzinne
  • Domy wielorodzinne
  • Obiekty przemysłowe.

W zależności od wymagań klienta wznosimy budynki w stanie surowym, deweloperskim lub z zupełnym wykończeniem „ pod klucz ”.


Prowadzimy również pełną usługę inwestycji kompleksowych obejmujących cały proces budowlany. Po podpisaniu umowy przejmujemy wszystkie obowiązki inwestora, począwszy od pomiarów geodezyjnych i wytyczenia domu poprzez koordynację dostaw niezbędnych materiałów, aż do odbioru i wykończenia budynku. Całe przedsięwzięcie ściśle uwzględnia potrzeby Naszego Klienta, zachowując przy tym rozsądne i konkurencyjne ceny.


Zatrudniamy tylko wysokiej klasy fachowców a do powierzonej inwestycji podchodzimy rzetelnie i sumiennie. Z naszą firmą budowa domu to prosty proces bez nieprzyjemnych niespodzianek. Na każdym etapie jesteśmy w ścisłym kontakcie z inwestorem .
Nasza firma może się poszczycić wybudowaniem wielu obiektów i domów w wyznaczonym TERMINIE.